הגיגים על שגרה חדשה אחרי משבר הקורונה, מידע אודות קורס ״הריקוד הפנימי״ ולוח השיעורים

Uncategorized Apr 22, 2021
״אני מרגישה שהשפה של הגוף היא מאד חדשה לי. והייתי רוצה להבין אותה יותר טוב כדי שהיא תהפוך להיות שלי. במובן הזה אבל לא רק הרגשי אלא גם הפיסי.״- משתתפת (קורס הריקוד הפנימי)
״כשאני רוקדת יש משהו שנפתח בי בצורה מאד מאד בולטת: אומץ יצירתיות שימחה חופש. כל מיני אלמנטים שהייתי רוצה להביא לחיים שלי. לא מצליחה, חלק כן אבל הייתי רוצה הכל. הייתי רוצה יותר ממה שאני מרגישה בריקוד - בחיים. ״ - משתתפת (קורס הריקוד הפנימי)

״אני רוצה שיפלו לי אסימונים. שכל מיני דברים שאני נוגעת, מתעסקת, חושבת, חשה, רוצה, לא יודעתדרך התנועה שיפלו. אני לא יודעת איך אואני רוצה לצאת מפה בסוף, הרבה יותר זקופה ויודעת מה אני רוצה לעשות. ולהרגיש בגוף יותר טוב.״- משתתפת (קורס הריקוד הפנימי)

״כשבאתי לא ממש ידעתי להגיד מה אני צריכה או רוצה…להוציא מהסטודיו לחיים את הכלים ופחות או יותר שזה יהיה לי כל הזמן. להתהלך עם זה יום יום. לא רק שעה פה שעה שם, שזה באמת יהיה חלק. אני מאד מאמינה בקשר גוף נפש ולפעמים בתוך החיים, החיים שואבים ואני לא תמיד מודעת. אני רוצה להוציא את זה מהסטודיו החוצה. שיהיה לי חלק. שאיפה יומרנית.״ - משתתפת (קורס הריקוד הפנימי)
״המילה היא ״באתי לקבל״. באורח חיים שלי אני בעשייה, בנתינה, ביצירה ובלהמציא את הגלגל מחדש. באתי להיות בהשראה, לקבל, לתת לנקבוביות שלי לספוג. אני מרגישה שאני מקבלת. אני חושבת שמה שאני מצאתי הוא שאני מאד מחפשת להאט. להשהות את עצמי עוד יותר לאט, בתחושה.״ - משתתפת (קורס הריקוד הפנימי)

בעקבות משבר הקורונה, מוסכמות שהיו לי נטרפו כמו קלפים. האמנתי שמרחב מוגן ואינטימי הכרחי על מנת להגיש את התכנים העדינים באדריכלות התנועה. בשיעורים, בסדנאות ובקורס ״הריקוד הפנימי״ הנחתי תהליכי ריפוי שהאמנתי שמתאפשרים רק כשאמון נבנה בקבוצה וכל אחת מרגישה נינוחות להשתחרר.

שנה וחצי של שיעורים שהגשתי באוןליין בתנאים ששברו מוסכמות שהיו לי וגיליתי שאפשר. נוכחתי לגלות שעברנו טרנספורמציה ושינוי: עכשיו לרקוד בחוץ, בשדה, בגינה, באוןליין, בקונסטלציות משתנות ולא ידועות מראש, מעניקות חוויות משמעותיות ועוצמתיות. הריפוי מתחולל, רק אחרת.

הקלפים נטרפו בעולם ובי. גמישות חדשה וגם בלב ובכוונה: נזכרתי מחדש עד כמה אני אוהבת ללמד אדריכלות תנועה ועד כמה שזה נשמע תמים, אני רוצה את הזכות ללמד מתוך אהבה מחודשת, תמימה מחדש.

בעיקבות תהליך הכאוס, העירבול, ההצפה והסחיטה של שנת הקורונה, גם הקורס מוגש חדש. סדנאות באוירה קלילה, פחות מחייבת. קורס יוגש במפגשים ברצף על גבי סופ״ש שישי ושבת. רוצה לבוא לסדנה אחת או לכל הארבע באינטנסיביות שמתאימה לך.  

המפגש הקרוב יתקיים ב11-12 יוני 2021. תשמרי את התאריך! 

לוח השיעורים בדאנס דוג׳ו בגני עם

ימי ראשון 19:00

ימי שני, רביעי, שישי ב9:00

 ימי חמישי ב8:00 בכוכב יאיר

ניתן להצטרף לשיעורי נסיון

 

 

המילים מהדהדות לי, גם אחרי הרבה שנים שאני עוסקת בריפוי עצמי בתנועה. בעשור האחרון אני מפתחת את קורס ״הריקוד הפנימי״, בשפת אדריכלות התנועה. זהו קורס ריפוי עצמי בתנועה דרך הגוף. הקורס מגיש כלים למודעות ומיינדפולנס בצורה חוויתית בתנועה וריקוד, באימבודימנט. בשבילי קל ופשוט להעביר רעיונות רוחניים נשגבים דרך הגוף. זו המתנה והיעוד שלי, להעביר את זה הלאה אלייך: בגוף אנחנו מרגישות, אנחנו חשות. זה מובהק וברור. מערכת העצבים חווה ומתעדכנת, אנחנו מבינות בגוף, לא רק בשכל. קורס הריקוד הפנימי מעצים. מענג. מרפא

 

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.